Menü
Sepetim

Max Extra 5Mx45mm Vidalı Altı Köşe Vibratör Hortumu

Max Extra 5Mx45mm Vidalı Altı Köşe Vibratör Hortumu
-21 % Ön Sipariş
Max Extra 5Mx45mm Vidalı Altı Köşe Vibratör Hortumu
Garantili ürün
1000 TL üzeri ücretsiz kargo
24 saatte kargoda
Aynı gün stoktan gönderim

Bilgilendirme: Bu ürün ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

5.081,28 TL
6.432,00 TL
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • Model Kodu: 20146
  • Stok No: 20146
  • Barkod: 2100201460004
Max Extra markalı ürünlere gözat

Max Extra 5Mx45mm Vidalı Altı Köşe Vibratör Hortumu

Vibratör hortumu nedir?

Betondaki boşluk ve kabarcıkları vermiş olduğu titreşim sayesinde betonun pürüzsüz ve sağlam çıkmasını sağlayan bir araçtır.

Beton vibratörü hortumu nerelerde kullanılır?

Tabliye beton, kiriş ve kolanlarda kısaca ıslak betonun döküldüğü her alanda hava kabarcıklarını almak ve betonu sağlamlaştırmak üzere kullanılır.

Beton vibratörü hortumları tek başına çalışmaz beton vibratörü motoruna ihtiyaç duyar.

Her marka ve modele göre hortumlar farklılık göstermektedir.

Beton vibratör hortumunun ömrü ne kadardır?

Vibratör hortumlar çalışma prensibi olarak sürtünmeye maruz kalan makinalardır.

İçindeki çelik telin 4000 ile 18000 devir dakika dönmesiyle şişede salınım yapan eksantriğin dönmesi sonucu titreşim sağlar.

Burada çok ciddi bir ısınma meydana gelir ve kaliteli tel ve rulman kullanımı çok önemlidir.

Kullanıcı dan diğer kullanıcıya çok farklılık gösterir.

Ortalama ömür 1500 saattir.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Müşterinin talebi doğrultusunda üzerinde işlem, değişiklik, kişiselleştirme yapılan ürünlerin değişim ve iadelerinde mağaza ücret üzerinde kesinti yapma hakkına sahiptir (yüzük ölçüsü , model değişimi vb.). Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.